Vävt, brunt skinn. Justerbar, löstagbar axelrem. Två innerfack. Märkt "LOEWE Made in Spain" och numrerad. 30 x 27 x 17 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10