Mahogny, delvis klädd skiva, skuren och bronserad dekor, två dörrar med bakomliggande lådor, tassfötter, 170x80x77 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Avnött. Fläckar. Fanerskador. Lös dekordel medföljer
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10