Diverse Övrigt
1346095

Brasställ, jugend, av Johan Andersson, Ystad, 1900-talets början.

Brasställ, jugend, av  johan andersson, ystad, 1900-talets början.

Av smitt järn. Dekorerat med stiliserade blommor. Sämpelmärkt. Bredd 72, höjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
400 EUR