Prada, väska.
Väska i rött läder och detaljer i silverfärgat metall. Invändigt fodrad. En dragkedsförsedd innerficka. Märkt "PRADA MADE IN ITALY". Certifikatskort. Dustbag.
Ca 35 cm x 28 cm x 6 cm
Åldersrelaterat slitage. Smäree repor.