Alexander McQueen, väska
Svart skinn. Hänglås i form av dödsskalle i guldfärgad metall. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN MADE IN ITALY" och numrerad. 38 x 28 x 20 cm.
Dustbag medföljer. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar.