1346725

Alexander McQueen

(Storbritannien, 1969-2010)
Alexander mcqueen, väska.
Alexander mcqueen, väska.
Alexander mcqueen, väska.
Alexander mcqueen, väska.
Alexander mcqueen, väska.

Alexander McQueen, väska

Svart skinn. Hänglås i form av dödsskalle i guldfärgad metall. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN MADE IN ITALY" och numrerad. 38 x 28 x 20 cm.
Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L21
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 400
340
396
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 okt 13:06
3 400 SEK
27 okt 2:43
3 200 SEK
26 okt 15:55
2 901 SEK
26 okt 6:15
2 700 SEK
20 okt 14:38
2 000 SEK