1346731

Alexander McQueen

(Storbritannien, 1969-2010)
Alexander mcqueen, clutch.
Alexander mcqueen, clutch.
Alexander mcqueen, clutch.
Alexander mcqueen, clutch.

Alexander McQueen, clutch.

Mönstrad satin och svart skinn. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN MADE IN ITALY" och numrerad. 29 x 18 x 4 cm.
Dustbag medföljer.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Dragkedjan trög.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F5
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK