Konst Grafik
1347027

Peter Dahl

(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad 302/375.

Peter Dahl, färglitografi, signerad 302/375.

Farmors hus. Bladstorlek 43 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
1 900
190
220
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
29 sep 23:59
1 900 SEK
29 sep 23:55
1 800 SEK
29 sep 20:42
1 500 SEK