Väska i blått läder. Dragkedsförsedd ytterfack på framsidan. Tre innerfickor, en försedd med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. Dustbag.
Ca 31 x 31 x 18 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.