Céline

(Frankrike, 1945-)
Céline
(Frankrike, 1945-)

Céline, "Luggage", väska.

Väska i blått läder. Dragkedsförsedd ytterfack på framsidan. Tre innerfickor, en försedd med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. Dustbag.

Ca 31 x 31 x 18 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 EUR