Guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 19.
Caliber 561, Serienr. 19439697, Boettnr. 168.005.
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med smärre patina. Glas med smärre skador och repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.