Design Möbler
1347320

Klädhängare, modell 8010, Asko, Finland 1940-talets slut.

Klädhängare, modell 8010, asko, finland 1940-talets slut.

Hatthylla med klädkrokar. Bär tillverkarstämpel.
Längd 100 cm, djup 31 cm, höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR