Konst Grafik
1348863

PG Thelander

(Sverige, Född 1936)
Pg thelander, färgetsning, 1975, signerad 17/100.

PG Thelander, färgetsning, 1975, signerad 17/100.

"Mor". P. 49,4 x 63,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

H.124.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK