OS-memorabilia

OS-memorabilia

14 program från 1952. Album med biljetter, brevkort, stämplade frimärken på kuvert, Ungerska ostämplade frimärken för Helsingfors 1952, Rom 1960, Squaw valley 1960, Innsbruck 1964, Mexico 1968.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13