1349044

Chanel väska "Flap bag" 2018

Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.
Chanel väska "flap bag" 2018.

Svart, quiltat skinn med CC-logo och axelremskedja i guldfärgad metall, ytterfack på baksidan, innerfack. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY" och numrerad. 25 x 15 x 6 cm.
Äkthetskort, dustbag och kartong medföljer.

Avnött. Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt hos Chanel i Berlin 2018

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
30 000 SEK