Design Möbler
1349125

Inge Andersson och Gösta Berg, fåtölj Bröderna Andersson, 1900-talets slut.

Inge andersson och gösta berg, fåtölj bröderna andersson, 1900-talets slut.

Stomme av lackad bok. Stoppad sits och rygg med klädsel av skinn, brännmärkt. Sitthöjd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
150
174
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
11 okt 20:57
1 500 SEK
11 okt 20:57
1 200 SEK
11 okt 20:24
1 000 SEK
6 okt 17:51
300 SEK