Hugo Simberg, linjeetsning, signerad fecit.
"Systrarna Vinnari". 11x9 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Konstnärens familj.
Heikki Malme, Hugo Simberg Grafik, nr 56.
Oramad.