Eric Hansen, olja på duk 2 st signerade och daterade 1979
"Indiansk poesi", 39x46 cm resp 46x39 cm
Obetydligt ytslitage. Mindre repor
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK