Konst Modern svensk konst
1349493

Eric Hansen

(Sverige, Född 1930)
Eric hansen, olja på duk 2 st signerade och daterade 1979.

Eric Hansen, olja på duk 2 st signerade och daterade 1979

"Indiansk poesi", 39x46 cm resp 46x39 cm

Obetydligt ytslitage. Mindre repor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
2 600
260
303
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 okt 21:02
2 600 SEK
10 okt 21:02
2 500 SEK
10 okt 21:01
2 200 SEK
10 okt 21:01
2 000 SEK
9 okt 22:20
1 800 SEK