Konst Modern svensk konst
1349536

Bengt Göran Karlsson

(Sverige, Född 1954)
Bengt göran karlsson, olja på duk signerad.

Bengt Göran Karlsson, olja på duk signerad

"Den blyge", 50x40 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK