Design Möbler
1350121

Jacob & Josef Kohn, soffgrupp 5 dlr Wien tidigt 1900-tal

Jacob & josef kohn, soffgrupp 5 dlr wien tidigt 1900-tal.

Betsa och lackerat böjträ, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd 50 cm, soffans mått 120x55x92 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Nagg. Något instabil. Senare klädsel. Renoverad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK