Diverse Övrigt
1350363

Smörask, porfyr, empire, 1800-talets början.

Rund fasettslipad form. Diameter 12,5, höjd 5 cm.

Lock saknas. Skador. Lagningar.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK