Konst Grafik
1350447

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färglitografi signerad och numrerad  250/300.

Victor Vasarely, färglitografi signerad och numrerad 250/300

Komposition, bladstorl 64x56 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
5 700
569
661
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 okt 21:16
5 700 SEK
18 okt 21:16
5 500 SEK
18 okt 18:21
5 200 SEK
18 okt 18:21
5 000 SEK
18 okt 18:21
5 000 SEK