Möbler Hyllor & Bokhyllor
1351436

Vitrinskåp, Swedish Grace, 1920-tal.

Vitrinskåp, swedish grace, 1920-tal.

Av björk. Front med spröjsade vitrindörrar och bakomliggande justerbara hyllplan. Lätt svängda ben. Elektrifierat. Längd 164, djup 34, höjd 140. Nyckel finns.

Smärre slitage. Smärre fanerskador. Märken. Nio hyllplan i glas medföljer. Belysning ej funktionstestad.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
4 000 SEK