Fanerad i björk och lövträ. Med tre lådor. Draghandtag och nyckelskyltar i ben. Draghandtag i mässing. Längd 56, bredd 38.5, höjd 75 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fanerskador. Märken/repor på baksidan.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10