Andre Minaux, etsning och akvatint, 1974-75, signerad HC 4/9.
"Les jambes ou Reflets". Bladstorlek 56 x 76 cm. P. 43 x 36 cm. Boken "Minaux graveur", 1978 medföljer.
Ej examinerad ur ram.
konstnären är representerad både på Tate och MoMA i New York.