Konst Grafik
1352817

Oscar Reutersvärd

(Sverige, 1915-2002)
Oscar reutersvärd, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 10/45 resp 4/45.

Oscar Reutersvärd, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 10/45 resp 4/45.

Omöjliga figurer. Oramade. Bladstorlek 35 x 26 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK