1353106

Rökelsekar, mässing, Kina, tidigt 1900-tal.

Rökelsekar, mässing, kina, tidigt 1900-tal.

Rikligt dekorerad med maskaronhänklar. Diameter 28 cm, höjd 16 cm.

Slitage. Bucklor.

Proveniens

The Collection of Erik Nordström.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK