1353472

Penselställ, bambu, Kina, 1900-tal.

Penselställ, bambu, kina, 1900-tal.

Bambu skuren med inskription. Höjd 17 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK