Jan Johansson, skål, glas, Orrefors.
Klarglas med dekor i relief. Signerad Orrefors Expo JJ 348-73 Jan Johansson. Diameter 35, höjd 19,5 cm.
Smärre ytslitage. Mindre nagg.