Konst Grafik
1354230

Roland Svensson

(Sverige, 1910-2003)
Roland svensson, färglitografi, signerad provtryck.

Roland Svensson, färglitografi, signerad provtryck.

"Höst, Stockholms skärgård". P. 36 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram missfärgad, blekt.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK