Skiva i travertin, underrede kromad metall, vändbart underrede (kan användas både som matbord alternativt soffbord) 130x80x73 cm alternativt 130x80x52 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Nagg. Nötta kanter.