1354437

Stolar, ett par, samt bord, Kina, modern tillverkning.

Stolar, ett par, samt bord, kina, modern tillverkning.

Hardwood. Genombruten dekor. Bord 40 x 40, höjd 70 cm. Stolar sitthöjd 48, höjd 97 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK