Design Möbler
1354485

Björn Dahlström

(Sverige, Född 1957)
Björn dahlström, fåtölj, "bd1", cbi, sverige 1990-tal.

Björn Dahlström, fåtölj, "BD1", CBI, Sverige 1990-tal.

Helstoppad med ljus textil klädsel, ben av bok. Sitthöjd 40 cm, höjd 79 cm. Med senare pålagd kelim, specialskräddad och avtagbar.

Obetydligt slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
2 000
194
218
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
18 nov 11:11
2 000 SEK