Design Övrigt
1354915

Taklampa, 1960/1970-tal.

Taklampa, 1960/1970-tal.
Taklampa, 1960/1970-tal.
Taklampa, 1960/1970-tal.
Taklampa, 1960/1970-tal.

Mässing och glas. För tre ljuspunkter. Diameter 31, höjd 19 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Nagg.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK