1355031

Vikskärm, Japan, tidigt 1900-tal.

Vikskärm, japan, tidigt 1900-tal.

Trä med skuren dekor samt tyg med applikation, broderi och handmålad dekor av fåglar. Fyrdelad. Total längd 192, höjd 169 cm.

Slitage. Skador. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
2 600
252
284
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 nov 11:04
2 600 SEK
22 nov 5:55
2 400 SEK
21 nov 20:10
2 200 SEK
21 nov 20:10
2 000 SEK
21 nov 20:10
2 000 SEK