Möbler Bord
1355034

Sängbord, ett par, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Sängbord, ett par, bodafors, 1900-talets första hälft.

Målade och lackade bord med låda. Bredd 43, djup 33, höjd 51 cm.

Renoverad. Senare målning. Slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK