1355121

Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal olja på duk monogramsignerad.

Okänd konstnär 1800/1900-tal olja på duk monogramsignerad

Möte på heden, 76x64 cm

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK