Stomme av teak. Stoppade sitsar med klädsel av galon. Stämpelmärkta. Bord med två utdragsskivor. Sitthöjd 46, bordets längd 150, bredd 95, höjd 74, total längd 260 cm.
Slitage. Skador. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.