1356121

Valerio Adami

(Italien, Född 1935)
Valerio adami, serigrafi, signerad och numrerad 20/75.

Valerio Adami, serigrafi, signerad och numrerad 20/75.

Komposition. Plåtstorlek 80 x 57,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR