Christian Dior, väska.
Logomönstrad canvas med skinndetaljer. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior BAGAGES PARIS MADE IN FRANCE". 40 x 24 x 18 cm.
Slitage. Skador på hörn samt på innerfickans foder. Dragtapp till dragkedja saknas.