Benställning av bok, bordsskivan fanerad med teak, benen skodda med mässingsstrumpor. Hexagonal form, utdragbart med 3 iläggsskivor. Ett par lösa stöben medföljer. Längd 133-280, bredd 115, höjd 73 cm.
Blekt. Repor. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.