Konst Contemporary
1356561

Alf Linder

(Sverige, Född 1944)
Alf linder, olja och vax på papper, signerad och daterad -06.

Alf Linder, olja och vax på papper, signerad och daterad -06.

Utan titel. Bladstorlek 120 x 80 cm.

Ej examinerad ur ram. Nålhål.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
8 000 SEK