Konst Grafik
1356726

Helene Billgren

(Sverige, Född 1952)
Helene billgren, färgetsning, signerad och numrerad 127/250.

Helene Billgren, färgetsning, signerad och numrerad 127/250.

Utan titel. Bladstorlek 53 x 39 cm.

Oramad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer