Konst Grafik
1356726

Helene Billgren

(Sverige, Född 1952)
Helene billgren, färgetsning, signerad och numrerad 127/250.

Helene Billgren, färgetsning, signerad och numrerad 127/250.

Utan titel. Bladstorlek 53 x 39 cm.

Oramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T92
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 1 timme
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)