Möbler Bord
1356844

Satsbord 3 dlr 1960-tal

Satsbord 3 dlr 1960-tal.
Satsbord 3 dlr 1960-tal.
Satsbord 3 dlr 1960-tal.

Ek, två mindre bord med låda i sarg, 140x37x48 cm samt 38x48x44 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
1 800
174
197
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 nov 17:54
1 800 SEK
17 nov 17:54
1 500 SEK
17 nov 17:54
1 000 SEK