Möbler Bord
1357031

Matbord 1960-tal Danmark

Matbord 1960-tal danmark.
Matbord 1960-tal danmark.
Matbord 1960-tal danmark.
Matbord 1960-tal danmark.
Matbord 1960-tal danmark.

Teak, holländsk utdrag á 44 cm, 122x84x75 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK