Konst Grafik
1357898

Ola Billgren

(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren, litografi, signerad, numrerad 8/60, daterad -68.

Ola Billgren, litografi, signerad, numrerad 8/60, daterad -68.

Gatuvy, bildmått ca 28x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 637

590. Jenny Nyström, "Nu är det jul igen!".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
140 000 SEK