Konst Grafik
1357898

Ola Billgren

(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren, litografi, signerad, numrerad 8/60, daterad -68.

Ola Billgren, litografi, signerad, numrerad 8/60, daterad -68.

Gatuvy, bildmått ca 28x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK