Konst Grafik
1357905

Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten esbjörnsson, litografi, signerad, numrerad 210/290.

Torsten Esbjörnsson, litografi, signerad, numrerad 210/290.

Komposition, bildmått ca 52x52 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK