Väska i hobomodell i svart skinn. Justerbar axelrem. Fodrad med rutigt tyg. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "BURBERRY MADE IN ITALY" och numrerad. 42 x 32 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Fläckar invändigt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.